vanoce.legrace.cz Svět zábavy a humoru
Svět zábavy a humoru
 
VTIPY   

Vánoce

Řaď podle:   Na 1 stránku:
Znaků:   Druh:
Autoři:   Verze:  
Ukazuji vtipy ...
21 až 30  z  131
Skok na stránku č.  :-
<<  PŘEDCHOZÍ      1 ... 2 ... str. 3  ... 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 ... 14      DALŠÍ  >>
Vánoční poděkování
   „Milý Ježíšku, děkuji ti za dárek,” povídá Jenda.
   „To je maličkost,” odpovídá Ježíšek, „nemáš zač.”
   „Taky si myslím, ale maminka mi přikázala poděkovat.”
Přidáno:  20.12.2007  / 21:00 /   Známka:  Nejlepší  1  2  3  4  5  Nejhorší  / 1.79 od 14 lidí /
Znaků:  145    Poslat:   VODAFONE   O2   T-MOBILE   E-MAIL   / 633 /
ID:  14805    Kategorie:  Svátky a oslavy  >  Vánoce
Dobrá situace
   Na Vánoce přijde dopis od známých z USA. Tatínek si ho přečte a povídá manželce: „No koukám, že se tvůj bratr v té Americe nemá špatně. Tady píše, že dostal nějaké elektrické křeslo.”
Přidáno:  20.12.2007  / 21:00 /   Známka:  Nejlepší  1  2  3  4  5  Nejhorší  / 1.75 od 8 lidí /
Znaků:  181    Poslat:   VODAFONE   O2   T-MOBILE   E-MAIL   / 492 /
ID:  14806    Kategorie:  Svátky a oslavy  >  Vánoce
Pokažené Vánoce
   V posteli si Pepík povídá: „Jak vidím, Ježíšku, tak jsem tě letos málo podplatil.”
Přidáno:  20.12.2007  / 21:00 /   Známka:  Nejlepší  1  2  3  4  5  Nejhorší  / 2.43 od 7 lidí /
Znaků:  80    Poslat:   VODAFONE   O2   T-MOBILE   E-MAIL   / 630 /
ID:  14807    Kategorie:  Svátky a oslavy  >  Vánoce
Dědova nadílka
   O vánočních svátcích: „Babi, co dostal děda pod stromeček?”
   „Infarkt.”
Přidáno:  20.12.2007  / 21:00 /   Známka:  Nejlepší  1  2  3  4  5  Nejhorší  / 1.83 od 6 lidí /
Znaků:  66    Poslat:   VODAFONE   O2   T-MOBILE   E-MAIL   / 564 /
ID:  14808    Kategorie:  Svátky a oslavy  >  Vánoce
Vánoční exhibicionismus
   „Proč chodíš na Štědrý den po bytě nahá?” ptá se manžel manželky.
   „Aby sis uvědomil, že se jmenuji Eva a mám dnes taky svátek!”
Přidáno:  20.12.2007  / 21:00 /   Známka:  Nejlepší  1  2  3  4  5  Nejhorší  / 2.78 od 9 lidí /
Znaků:  123    Poslat:   VODAFONE   O2   T-MOBILE   E-MAIL   / 675 /
ID:  14809    Kategorie:  Svátky a oslavy  >  Vánoce
Vánoce bez dárků
   „Co dáš ženě k Vánocům?”
   „Nic.”
   „A ona tobě?”
   „Také nic.”
   „To budete mít chudé Vánoce.”
   „Jaképak chudé, víš, jak si bohatě ušetříme práce?”
Přidáno:  20.12.2007  / 21:00 /   Známka:  Nejlepší  1  2  3  4  5  Nejhorší  / 3.25 od 8 lidí /
Znaků:  127    Poslat:   VODAFONE   O2   T-MOBILE   E-MAIL   / 657 /
ID:  14810    Kategorie:  Svátky a oslavy  >  Vánoce
Ztracené iluze
   Před jedním americkým supermarketem vlezlo malé děcko Santa Clausovi na klín a on se ho zeptal, jako všech dětí: „Tak co bys chtěl k Vánocům, maličký?”
   Děcko vyvalilo oči, poklesla mu brada a po pěti vteřinách povídá: „Cože?! Tys nečetl můj e-mail?!”
Přidáno:  20.12.2007  / 20:59 /   Známka:  Nejlepší  1  2  3  4  5  Nejhorší  / 1.67 od 6 lidí /
Znaků:  246    Poslat:   VODAFONE   O2   T-MOBILE   E-MAIL   / 602 /
ID:  14797    Kategorie:  Svátky a oslavy  >  Vánoce
Štědrý patron
   Děda Mráz prosviští komínem, přistane v dětském pokojíku, uslyší jakési vzlykání vedle v pokoji a zahuláká: „Hej děti! Děda Mráz vám přinesl dárky, tak žádný pláč!”
   Vedle v pokoji ustane vzdychání a ozve se: „Tak mu vyřiď, ať to složí ve sklepě, že děti budou až na přesrok...”
Přidáno:  20.12.2007  / 20:59 /   Známka:  Nejlepší  1  2  3  4  5  Nejhorší  / 2.17 od 6 lidí /
Znaků:  273    Poslat:   VODAFONE   O2   T-MOBILE   E-MAIL   / 555 /
ID:  14798    Kategorie:  Svátky a oslavy  >  Vánoce
Pepíčkovo přání
   Paní učitelka se ve škole ptá dětiček, jaký hezký dáreček by si přály k Vánocům. Dětičky se hlásí ostošest a třepetají ručkama. Paní učitelka vyvolá Toníčka, který se hlásí nejusilovněji.
   Toníček radostně vyskočí a už s rozzářenýma očkama vypráví: „Paní učitelko, já bych si přál traktor s velikým valníkem, aby se mi na něj vešlo hodně písku, až si budu hrát za barákem na pískovišti.”
   „No vidíš, Toníčku, to je moc hezké přání a jistě se ti splní.”
   Pak si všimne, že i Mařenka se hlásí, div si ručku neutřepe, a tak vyvolá i ji. A Mařenka ze sebe hned vysype, až se u toho zajíká: „Paní učitelko, já bych si přála velikou panenku - mrkací, mluvící a ještě aby uměla chodit.”
   „No, Mařenko, to je také moc hezké přání. I tobě se jistě splní.”
   A tak vyvolává další a další děti, které se snaživě hlásí a dětičky se chlubí svými přáními. Najednou si paní učitelka všimne, že Pepíček v poslední lavici zamračeně sedí, jako jediný se nehlásí a evidentně má paní učitelku na háku.
   „Ale Pepíčku, copak ty? Ty nemáš žádné přání?”
   „Mám!”
   „A copak ty by sis tedy přál?”
   „No, paní učitelko, když už to teda musí bejt, tak já bych si přál k Vánocům syfilis.”
   „Cože, Pepíčku? No to snad nemyslíš vážně!”
   „Ale jo. Když totiž budu mít syfla, chytne to ode mě ségra, od ségry táta, od táty máma a od mámy to chytne pan soused. A tomu to, hajzlovi, přeju, protože mi včera schoval koloběžku.”
Přidáno:  20.12.2007  / 20:59 /   Známka:  Nejlepší  1  2  3  4  5  Nejhorší  / 2.19 od 21 lidí /
Znaků:  1356    Poslat:   VODAFONE   O2   T-MOBILE   E-MAIL   / 630 /
ID:  14800    Kategorie:  Svátky a oslavy  >  Vánoce
Špatné triko
   Stěžuje si Pepek po Vánocích v hospodě: „Manželka s dcerou mi daly pod stromeček tričko. A zase s břichem!”
Přidáno:  20.12.2007  / 20:59 /   Známka:  Nejlepší  1  2  3  4  5  Nejhorší  / 2.67 od 6 lidí /
Znaků:  105    Poslat:   VODAFONE   O2   T-MOBILE   E-MAIL   / 761 /
ID:  14801    Kategorie:  Svátky a oslavy  >  Vánoce
<<  PŘEDCHOZÍ      1 ... 2 ... str. 3  ... 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 ... 14      DALŠÍ  >>
Viděli jste vtipy ...
21 až 30  z  131
Skok na stránku č.  :-
SPŘÁTELENÉ WEBY
Přání   |   Psí jména   |   Ráj SMS   |   Užitečné informace   |   Verše   |   Vtipy   |   Psí kalendář   |   Hlášky z filmů   |   Přísloví   |   Pranostiky   |   Textíky   |   Vtipy
Web používá cookies. OK Info